Hea koostööpartner

 

Aitäh Sulle, et oled meie tegemistesse uskunud ja omaltki poolt panustanud! Loodame pikale ja viljakale koostööle ja väljakutsele ühiste lahenduste leidmisele ka edaspidi.

Ei tule saladusena, et ülikool elab muutuste ajastul, mil kaheksast teaduskonnast on saanud neli. Muutused on aeg-ajalt vajalikud – nii usume, et ka ettevõtluskoostöö muutub selle abil senisest veelgi paremini toimivamaks. Tänavu suurenes see meeskond, kes just Sinu vajadustele ülikoolist teostajat aitab leida, veelgi.

Pöördu oma küsimusega meie poole ning anname endast parima, et leida ülikoolist sobiv teadlane koos meeskonnaga, kes mõtted reaalsuseks teeks. Selliste koostööprojektidega saavad kasu nii ettevõtjad kui teadlased ja üliõpilased, kes neist väärtuslikke kogemusi omandavad.

 

Ja loomulikult on meie uksed Sulle alati avatud!
Sinu innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus

 

 

2. juunil avati pidulikult Soome suursaatkonna ja Tallinna Tehnikaülikooli (TTÜ) ühisprojekt Mektory SuomiSauna Mõttekoda, mis on kahe riigi juubeliaasta ühine ettevõtmine.

SuomiSauna Mõttekoja avasid Soome välisminister Timo Soini, Soome suursaadik Kirsti Narinen ning TTÜ teadusprorektor Renno Veinthal. SuomiSauna on näide Eesti ja Soome koostööst, kus kahe riigi ülikoolide ja ettevõtete ühise panustamise tulemusena sünnivad uued ideed, kus tutvustatakse Soome olustikku ning disaini ja kaalutakse kahe riigi koostöökohti majanduses ja pakutakse innovaatilisi lahendusi.